Nonna Bellis Online Spanish Academy

Онлайн академія іспанської мови

Nonna Bellis Online Spanish Academy

Трішки більше ніж просто онлайн академія іспанської мови розташована в Іспанії

Для самих смiливих (В2-С1)

2149

Ідеально підходить для студентів чи тих, хто прагне рости і бути кращим в своїй сфері. Ти навчишся писати формальні листи на різні теми, розуміти їх і вільно спілкуватися гнучко використовуючи ідіоми та стійкі вирази. Нарешті зможеш дивитися улюблені іспанські програми та серіали без субтитрів і перестанеш почуватися білою вороною .

Опис

Для самих смiливих (В2-С1)
Ідеально підходить для студентів чи тих, хто прагне рости і бути кращим в своїй сфері. Ти навчишся писати формальні листи на різні теми, розуміти їх і вільно спілкуватися гнучко використовуючи ідіоми та стійкі вирази. Нарешті зможеш дивитися улюблені іспанські програми та серіали без субтитрів і перестанеш почуватися білою вороною .
Як приємний бонус, серед випускників ми .

Про курси

Чому саме Nonna Bellis Online Spanish Academy?
Ми працюємо по європейській методиці вивчення мови, яка охоплює шість аспектів, що вважаються фундаментальними для досконалого вивчення іноземної мови: граматика, лексика, спілкування, аудіювання, читання , письмо.
Онлайн курси подаються у вигляді відео та аудіо занять, інтерактивних вправ і комплексного домашнього завдання, але далеко не такого від якого хочеться заснути. Курси для початківців, тематичні, розмовні марафони і повноцінна підготовка до офіційного екзамену DELE, який підтверджує рівень володіння державною мовою Іспанії. Все це і навіть більше стає можливим за допомогою нашої онлайн академії.

Як проходять заняття?
Усі авторські відео та аудіо уроки, ретельно розроблені вправи та ефективні завдання знаходяться на окремому сайті. Паралельно, ми даємо вказівки на Телеграм каналі, додаткові вправи та цікаву інформацію, а також надаємо швидкий зворотній зв'язок і розбір домашнього завдання тет-а-тет з вчителем в онлайн режимі (Telegram або Viber), що допоможе розібратися з питаннями, відкоригувати вимову та опрацювати помилки.
Індивідуальний підхід та детально побудована програма курсів, яка ідеально адаптується під кожного учня, не заставлять чекати перших успішних результатів.

Що відбувається після оплати?
Після оплати і протягом 12 годин ми зв’яжимося з вами через електрону пошту і ви отримаєте посилання на телеграм канал, де ми і продовжимо наше спілкування і де, власне, буде з’являтися вся інформація щодо курсів а також посилання на сайт з курсами. Також, для кращого засвоєння матеріалу, ви будете отримувати додаткові завдання і живу практику з носієм мови.

Скільки часу тривають курси?
Кожен курс триває 2 місяці, проте кількість уроків різна (мінімально 2 уроки в тижднь). Ви не прив’язані до графіку і зможете займатися в зручний час та з будь якої країни. Однак, аби гарантувати ефективність у вивченні мови, ми вказуємо дедлайн для здачі домашнього завдання.
В кожному курсі обов’язково є швидкий фідбек від вчителя, а відео та аудіо матеріли залишаються з вами на завжди.

Що потрібно для заняття нашими курсами?
Ціль та трішки мотивації. А також телефон, інтернет і зошит для нотаток.

Чи є сертифікат по завершенні курсів?
Звичайно! З Nonna Bellis Online Spanish Academy ми надаємо диплом про успішне закінчення обраного курсу відповідного рівня.
А ще інформуємо про офіційні іспити DELE і при бажанні студента допомагаємо до них підготуватися. А серед наших випускників з С1 групи розіграємо 5-ти денне проживання в Іспанії, а саме на Коста Дорада.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Для самих смiливих (В2-С1)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поділитись цим курсом

Ці курси точно для мене?

Тобі необхідно пройти наші курси, якщо ти:

давно мріяв вивчити іспанську, але не знав з чого почати
давно вчиш іспанську, але не помічаєш прогресу
колись вчив, але все забув
збираєш валізи в Іспанію
плануєш вчитися в цій країні
хочеш збагатити свій словниковий запас, або розібратися з незрозумілими часами
бажаєш звучати так, щоб натівос припинили тебе запитувати звідки ти
Top